Rüyada para gasp etmek

Çağdaş T.(24) - İstanbul sordu : "rüyada para gasp etmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada para gasp etmek, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, mülke gelecek bolluğa, mutluluğu bulmaya, yakında öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, becerikli bir insana, aşk hayatının iyi olacağına, tatlı dilli genç akrabaya, sevinmeye, vefalı arkadaşa, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, kazanılan ganimete yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da kederden sıyrılamamaya, maddi zorluğa, fena huylu kimse eliyle zarar görmeye, korkulanın olmasına, muhtaç duruma düşmeye işaret eder. Bazı rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği toplu paraya, mağlubiyetten sonra kavuştuğu hayra, uğraşlarının sonunda ulaştığı daha iyi kazanca, sıkıntıları aşarak hak ettiği rahatlığa işaret eder.

"Rüyada para gasp etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada para gasp etmek
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının tahmini üçte birini, başka bir yorumla tahminen 75 senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada para gasp etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.