Rüyada para getirmek

Mukadder Y.(29) - İzmir sordu : "Merhaba. Tartışmasız yapılmış en kullanışlı rüya yorumları sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada para getirmek yorumlar mısınız? "

Rüyada para getirmek, aydınlık yarınlara, yetenekli bir kişiye, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, ettiği yeminini yerine getireceğine, sakin kalacağına, kazancın bereketli olacağına, bol berekete, büyük makama geleceğine, eşiyle birlikte yaşamaya, merhametli çocuğa delalettir. Kimi zaman da kötü niyetli kişi eliyle fenalık görmeye, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, üzüntü duymaya, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye yorulur. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra kavuştuğu rahatlığa, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği toplu mala, sıkıntıları aşarak elde ettiği nimete, uzun süren çabaların sonunda beklediği daha sağlıklı bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada para getirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada para getirmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler gibi bir çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada para getirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.