Rüyada para gönderilmesi

Güldoğan Y.(46) - İstanbul sordu : "Birkaç gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada para gönderilmesi açıklar mısınız? "

Rüyada para gönderilmesi, dostlarla eğlenmeye, vefalı evlada, güzel işler yapacağına, cömert yabancıya, yakında alınacak iyi haber almaya, ilişkisinin iyi olacağına, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, yararlı işler gerçekleştireceğine, şöhrete kavuşulacağına, manevi külfeti bulunan arkadaştan kurtulmaya, sevince delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da çözümü zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, mutsuz edici bir olayla yüzyüze gelineceğine, parasal kayba, hilekar düşmana, sıkıntıya yaşantıya yorulur. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorlukla birlikte gözlediği şöhrete , sıkıntıya düşerek ümit ettiği rahata, uğraşlarının sonunda kazandığı zenginliğe, ümitsizlikten sonra beklediği mevkiye yorulur.

"Rüyada para gönderilmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada para gönderilmesi
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada para gönderilmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.