Rüyada para göndermek

İmam B.(39) - Muş sordu : "Fikrimce internetteki en geniş rüya yorumları internet sitesi ruyadanegormek. rüyada para göndermek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada para göndermek, kısa zamanda öğrenilecek sevindirici havadise, feraha kavuşmaya, güvende hissetmeye, istenilen bir birlikteliğe, duygusal yükü bulunan bir kimseden yakasını kurtarmaya, temiz paraya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, bonkör insana, mala gelecek fazlalığa, gönül ilişkilerinde feraha, sağlıklı yaşamaya yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak sıkıntıya yaşantıya, iş sebebiyle sıkıntıya, üzüntüden kurtulamamaya, düşmanlıktan emin olunacağına, sevimsiz bir duruma düşmeye delalet eder. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu hünere, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği toplu paraya, zorlanarak kazandığı nimete, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı mevkiye delalettir.

"Rüyada para göndermek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada para göndermek
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada para göndermek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.