Rüyada para görme

Serkan A.(40) - Muğla sordu : "Geçen gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada para görme açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada para görme, yağmura, hayırlı işler ile meşgul olacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, emniyetli hissetmeye, uzun ömre, paranın verimli olmasına, sevince ermeye, zahmetsiz kazanılan mala, kazanca gelecek berekete, mutluluğa kavuşmaya, sakin bir hayatı olacağına delalettir. Ender olarak da korkulanın gerçekleşmesine, kötü niyetli bir düşman tarafından fenalık görmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, fenalık görülmesine, sevimsiz vaziyete gelmeye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların ardından kavuştuğu kazanca, zahmetle birlikte kavuştuğu zafere, umudunu kestikten sonra kavuştuğu ganimete, zorlukları aşarak kavuştuğu mevkiye yorulur.

"Rüyada para görme" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında en çok merak edilenler

rüyada para görme
  • Tahminen bir insanın yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi icap eder.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada para görme" yazısı izinsiz kopyalanamaz.