Ruyada para gormek almak

Mehmet E.(25) - Adana sordu : "ruyada para gormek almak yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada para gormek almak, bol berekete, kazançlı girişim içinde bulunacağına, sağlıklı yaşamaya, mutluluğu bulmaya, güvenli yaşamaya, hünerli bir kimseye, yakında öğrenilecek sevindirici haber almaya, gönül ilişkilerinde başarıya, maddi yükü olan tanıdığı birinden kurtulmaya, özlemi duyulan bir eşe, bol talihe delalet eder. Başka görüşlere göre de üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, huzurunun bozulacağına, fenalık görülmesine, kötü bir problemle karşılaşılacağına, sefalete yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu itibara, sıkıntıları aşarak kazandığı daha sağlıklı bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen toplu kazanca, zorlanarak elde ettiği beceriye yorulmaktadır.

"Ruyada para gormek almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması konusunda merak edilenler

ruyada para gormek almak
  • Bazı zaman açık olarak bazen de kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuçta rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Tahminen bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada para gormek almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.