Rüyada para görmek ama almamak

Barış H.(36) - İstanbul sordu : "Merhabalar; Geçen gece garip bir rüya gördüm. rüyada para görmek ama almamak yorumlar mısınız? "

Rüyada para görmek ama almamak, yüksek gelire, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici havadis öğrenmeye, güler yüzlü genç kimseye, vefakar çocuğa, imrenilen bir başarıya, sevince erişileceğine, helal ganimete, getirili işler gerçekleştireceğine, yüksek ticari kazançlara, becerili bir kişiye, feraha kavuşmaya işarettir. Ender olarak da mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, iyi hali yitirmeye, cimri bir amire, fenalığını göstermeyen yabancıya, rahatının bozulacağına yorulur. Bazen de rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra hasret duyduğu başarıya, meşakkatle kazandığı zafere, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği ticari kazanca, kaybettikten sonra hasret duyduğu hünere işarettir.

"Rüyada para görmek ama almamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları konusunda merak ettikleriniz

rüyada para görmek ama almamak
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada para görmek ama almamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.