Rüyada para görmek çalmak

Ömer İ.(46) - Kütahya sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler web sitenizde bulunuyor ama rüyada para görmek çalmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada para görmek çalmak, zorluk çekmeden kazanılan kazanca, üne ulaşmaya, ilişkisinin iyi olacağına, kazanca gelecek artışa, sakin yaşayacağına, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, eşiyle refah içinde geçecek ömre, istenilen bir ilişkiye, büyük mertebeye çıkacağına, arzuların yerine geleceğine, karlı atılım içinde bulunacağına yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da maddi sıkıntıya, kıymet düşmesine, fakirliğe, karışık bir problemle karşılaşılacağına, üzüntü duymaya yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra gözlediği itibara, zamanla hasret duyduğu onura, meşakkatle umduğu hünere, zorlukla gözlediği zafere delalet eder.

"Rüyada para görmek çalmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada para görmek çalmak
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Ortalama bir insanın hayatının ortalama üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada para görmek çalmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.