Rüyada para görmek görmek

Sönmez C.(44) - Tekirdağ sordu : "ruyadanegormeki epeydir severek okuyorum. Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde var fakat rüyada para görmek görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada para görmek görmek, sevecen orta yaşlı kadına, bol berekete, beklentilerin yerine geleceğine, yüksek şansa, akrabalarla gülmeye, elinden her iş gelen bir kişiye, sevince ermeye, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, kuvvete ermeye, üne sahip olmaya, yararlı uğraşlar yapacağına delalet eder. Bazen de saklanansırların açığa dökülmesine, zulüm görülmesine, kıymet yitirmeye, zalim bir yöneticiye, sevimsiz vaziyete düşmeye delalet eder. Bazı çağdaş ulemalar şöyle dediler: Bu verdiği uğraşların sonunda hak edilen kazanca, zorlukların sonrasında hak edilen haysiyete, sıkıntıları aşarak kavuştuğu mülke, sıkıntı sonrasında istediği sevince yorulur.

"Rüyada para görmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada para görmek görmek
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle yorumdan rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere sebep olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada para görmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.