Rüyada para görmek iyimidir

İskan Y.(19) - Adıyaman sordu : "Aradığım hemen hemen bütün yorumlar burada var ama rüyada para görmek iyimidir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada para görmek iyimidir, bol kısmete, büyük güce ulaşmaya, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, duygusal hayatın iyi gittiğine, karlı iş gerçekleştireceğine, sevince kavuşulacağına, huzura ermeye, bol berekete, sıcakkanlı orta yaşlı tanıdığa, memuriyette makama gelineceğine, zengin kimseye delalet eder. Aynı zamanda yalancı yöneticiye, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, düşmanlığını gizleyen akrabaya, üzücü bir problemle karşılaşılacağına, değer düşmesine işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntıyla hayalini kurduğu paraya, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, meşakkatle beklediği beceriye, umudunu kestikten sonra ümit ettiği ferahlığa delalettir.

"Rüyada para görmek iyimidir" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada para görmek iyimidir
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, mesajlara göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Yaklaşık gece boyunca bir iki saat civarı rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada para görmek iyimidir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.