Rüyada para görmek kağıt para

Ayşe I.(36) - Elazığ sordu : "rüyada para görmek kağıt para açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada para görmek kağıt para, hak edilen kuvvete ermeye, kazancın hayırlı olacağına, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici haber almaya, sevince kavuşmaya, mal varlığına gelecek fazlalığa, yararlı işler gerçekleştireceğine, iyi şansa, rahatlığa, işte makama yükseleceğine, bereketli günlere, zengin aile ferdine delalettir. Kimi zaman da sıkıntılı yaşantıya, iyi hali kaybetmeye, bencil bir yöneticiye, düşmanlığını gizleyen kişiye, sıhhatin kötüleşeceğine delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar dediler ki: Görülen rüya kaybettikten sonra ümit ettiği beceriye, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu rahatlığa, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı varlığa, zorlukların sonrasında istediği beceriye yorulur.

"Rüyada para görmek kağıt para" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması konusunda merak ettikleriniz

rüyada para görmek kağıt para
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekte haberler görülür.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok değişken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada para görmek kağıt para" yazısı izinsiz kopyalanamaz.