Rüyada para görmek kısaca

Emine I.(37) - İtalya sordu : "rüyada para görmek kısaca açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada para görmek kısaca, eli açık amire, toplum yaşamında muvaffakiyete, karmaşadan uzak olacağına, devlette mertebeye ulaşılacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, emniyette kalmaya, finansal külfeti bulunan birinden uzak durmaya, taleplerin hayata geçeceğine, sevenleriyle birlikte yaşamaya, hoşsohbet genç insana, mutluluk dolu zamanlara işaret eder. Bunlarla birlikte sıkıntıya yaşama, cahil bir tanıdığa, dara düşmeye, ferahının kaçacağına, can sıkıcı duruma düşmeye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra özlediği toplu mala, zorlanarak ulaştığı şana, zahmet çekerek gözlediği şerefe, zorluklarla mücadele ederek özlediği rahatlığa delalettir.

"Rüyada para görmek kısaca" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada para görmek kısaca
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada para görmek kısaca" yazısı izinsiz kopyalanamaz.