Rüyada para yakmak

Akçay Ç.(48) - Ankara sordu : "ruyadanegormek.comu uzun zamandır düzenli olarak inceliyorum. Aradığım neredeyse bütün tabirler sitenizde var fakat rüyada para yakmak açıklar mısınız? "

Rüyada para yakmak, yakında öğrenilecek hayırlı haber almaya, hak edilen kuvvete, planların hayata geçeceğine, merhametli arkadaşa, verimli işler ile meşgul olacağına, zengin kadına, güler yüzlü yaşlı kadına, rızkın hayırlı olacağına, sorunlardan arınmış yaşayacağına, şana sahip olmaya, mülke gelecek bolluğa delalettir. Bir diğer yoruma göre de yoksulluğa, can sıkıcı vaziyete gelmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, değer kaybetmeye işaret eder. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukla birlikte ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı sonrasında istediği berekete, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu yüksek mertebeye, zahmetle düşlediği ferahlığa işaret eder.

"Rüyada para yakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı konusunda bilmedikleriniz

rüyada para yakmak
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada para yakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.