Rüyada paramparça görmek

Altınay O.(26) - Batman sordu : "Merhabalar. 3 gün önce rüya gördüm. rüyada paramparça görmek açıklar mısınız? "

Rüyada paramparça görmek, mutluluğa ermeye, yeminin yerine getirileceğine, planların gerçekleşeceğine, tez zamanda alınacak müjdeli havadise, malın bereketli olmasına, hayırlı işler gerçekleştireceğine, hayali kurulan bir eşe, karmaşadan uzak olacağına, hoşgörülü yaşlı kadına, emniyette hissetmeye, duygusal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına delalet eder. Nadiren de üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, sıkıntıya yaşantıya, düşmanlıktan emin olunacağına, sırların meydana çıkacağına, sağlığın bozulacağına delalettir. Bir takım rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Görülen rüya uğraşlarının sonunda düşlediği iyiliğe, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği rahata, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği zafere, umudunu yitirdikten sonra gözlediği galibiyete işaret eder.

"Rüyada paramparça görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada paramparça görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle tabirden kişinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde birkaç saat rüya görürüz.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada paramparça görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.