Rüyada paraşütle inmek

Mahmut D.(33) - İstanbul sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor ancak rüyada paraşütle inmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada paraşütle inmek, temiz paraya, iyi günlere, uzun ömre, eli açık amire, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, ulaşılan güce ermeye, huzur bulmaya, zahmetsiz kazanılan altına, görgülü genç kişiye, iyi uğraşlara, hünerli bir kişiye delalettir. Olumsuz yorum olarak korkulanın gerçekleşmesine, huzurunun kaçacağına, ticari sıkıntıya, yoksulluğa, kıymet kaybetmeye delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri dediler ki: Görülen rüya zorlukla birlikte ulaştığı toplu paraya, zorlukların ardından hak ettiği paraya, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği şana, yenilgiden sonra hak edilen huzura işaret eder.

"Rüyada paraşütle inmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada paraşütle inmek
  • Bazen açık olarak kimi zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. bir çok değişken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada paraşütle inmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.