Rüyada paraşütle uçmak ne anlama gelir

Abdullah R.(43) - Rize sordu : "Hayırlı günler. rüyada paraşütle uçmak ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada paraşütle uçmak ne anlama gelir, duygusal hayatın iyi gittiğine, mutluluğa ermeye, yeminine bağlı olunacağına, elinden her iş gelen bir insana, aşk hayatında başarıya, arkadaşlarıyla gülmeye, varlıklı memura, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, yararlı işler yapacağına, bol gelire, zorluk çekmeden elde edilen mala delalet eder. Olumsuz yorum olarak rahatının kaçacağına, fena niyetli tanıdık eliyle zarar görmeye, yalancı bir düşmana, korkulanın gerçekleşmesine, parasal zorluğa yorulur. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu rüya sıkıntıya düşerek kazandığı feraha, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu şana, zorlukları aşarak kavuştuğu iyi bir geleceğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği daha çok kazanca yorulur.

"Rüyada paraşütle uçmak ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada paraşütle uçmak ne anlama gelir
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada paraşütle uçmak ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.