Rüyada parayı reddetmek

Cengiz T.(24) - Şırnak sordu : "rüyada parayı reddetmek yorumlar mısınız? "

Rüyada parayı reddetmek, duygusal hayatın iyi gittiğine, rızkın temiz olmasına, sağlığa, maddiyata gelecek bolluğa, akrabalarla birlikte gülmeye, ticari kazancı yüksek girişimler içinde bulunacağına, eli açık adama, iyi talihe, iyi uğraşlara gireceğine, helal nimete, rahatlığa delalet eder. Başka görüşlere göre de sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine, ticaret alanında sorunlara, sıkıntıya hayata, düşmanından emin olmaya yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek kazandığı yüksek mertebeye, zahmet çekerek hayalini kurduğu sevince, meşakkatle birlikte özlediği daha iyi kazanca, hatalarının ardından hasret duyduğu daha çok kazanca delalet eder.

"Rüyada parayı reddetmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada parayı reddetmek
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. bir çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayı reddetmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.