Rüyada parayı saklamak

Abdurrahman O.(29) - Kıbrıs sordu : "İyi geceler; rüyada parayı saklamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parayı saklamak, hatrı sayılır kuvvete, ilişkisinin iyi gittiğine, huzurlu kalacağına, emniyette yaşamaya, sevince kavuşmaya, yüksek şansa, üne ulaşılacağına, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, kazanca gelecek fazlalığa, hüner sahibi bir kişiye, ticari getirisi yüksek iş gerçekleştireceğine yorulur. Olumsuz yorum olarak iş sebebiyle sıkıntıya, fena niyetli kişi tarafından zarar görmeye, sağlığın yitirileceğine, düşmanlığını gizleyen yabancıya, karışık bir sorunla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Bazı rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya meşakkatle hak edilen huzura, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği itibara, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu galibiyete, kaybettikten sonra hak ettiği servete delalettir.

"Rüyada parayı saklamak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları konusunda merak ettikleriniz

rüyada parayı saklamak
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayı saklamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.