Rüyada parayı suya atmak

Esra Ö.(39) - Hakkari sordu : "Selamlar, ruyadanegormeki bir süredir severek inceliyorum. rüyada parayı suya atmak açıklar mısınız? "

Rüyada parayı suya atmak, ticari kazancı yüksek girişim yapacağına, sıcakkanlı orta yaşlı adama, düşkünlükten sıyrılmaya, gelirin bereketli olacağına, huzurlu olmaya, finansal yükü bulunan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, güzel şansa, hayırlı uğraşlar yapacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, hayırlı çocuğa, aşk hayatında feraha delalet eder. Aynı zamanda sıkıntıya düşmeye, eğitimsiz bir yöneticiye, saklanansırların ortaya çıkmasına, kötülükten emin olunacağına, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine yorulur. Bazı durumlarda da alimler derler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği beceriye, sıkıntıya düşerek kazandığı feraha, yardım alarak hak edilen rahatlığa, zorluklarla mücadele ederek istediği daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada parayı suya atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada parayı suya atmak
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayı suya atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.