Rüyada parayı suya düşürmek

Fatih Ş.(39) - Amasya sordu : "rüyada parayı suya düşürmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada parayı suya düşürmek, maddi zorluklardan sıyrılmaya, özlemi duyulan bir başarıya, güzel uğraşlara gireceğine, büyük mevkiye ulaşacağına, rahata, ikili ilişkilerde feraha, dünyalığa gelecek bolluğa, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, sıcakkanlı orta yaşlı yabancıya, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, kazançlı yarınlara delalettir. Başka görüşlere göre de sefalete, parasal zarara, sıkıntıya düşmeye, içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşılacağına, değer düşmesine delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Bu zorluklarla mücadele ederek kazandığı daha sağlıklı bir hayata, uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği saygınlığa, kaybettikten sonra özlediği huzura, yenilgiden sonra elde ettiği toplu mala yorulur.

"Rüyada parayı suya düşürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada parayı suya düşürmek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görürüz.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayı suya düşürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.