Rüyada parayı toprağa gömmek

Nuri R.(38) - Samsun sordu : "rüyada parayı toprağa gömmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada parayı toprağa gömmek, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, yağmura, hak edilmiş ganimete, içten davranan orta yaşlı kişiye, verdiği sözüne sadık olacağına, getirili girişim yapacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, sakin bir hayat sürdüreceğine, mutlu olmaya, kısa sürede alınacak hayırlı gelişmelere, işte mertebeye ulaşılacağına işaret eder. Başka görüşlere göre de düşmanlığını saklayan insana, kötü huylu kişi tarafından fenalık görmeye, ticari sorunlara, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, düşmanlıktan emin olmaya yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri derler ki: Kişinin gördüğü rüya yardım alarak kazandığı daha iyi kazanca, zahmetle beklediği toplu mala, cefa çektikten sonra elde ettiği şana, sıkıntı çekerek hak edilen haysiyete delalettir.

"Rüyada parayı toprağa gömmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada parayı toprağa gömmek
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuçta rüya görenin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayı toprağa gömmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.