Rüyada parayı yemek

Ömer U.(22) - İstanbul sordu : "rüyada parayı yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parayı yemek, aşk hayatında mutluluğa, yüksek mevkiye çıkacağına, yağmura, dünyalığa gelecek berekete, istenilen kuvvete ulaşmaya, yüksek gelire, emniyetli hissetmeye, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, problemlerden arınmış kalacağına, faydalı uğraşlar yapacağına yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de hilekar yöneticiye, üzücü bir durumla yüzleşileceğine, maddi zorluğa, kederden kurtulamamaya, ferahının bozulacağına yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra umduğu şerefe, ümitsizlikten sonra hak edilen kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı daha çok kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu mülke delalettir.

"Rüyada parayı yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda en sık sorulanlar

rüyada parayı yemek
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayı yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.