Rüyada parayla altın almak

Ebru Y.(29) - Mardin sordu : "rüyada parayla altın almak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada parayla altın almak, şana ulaşmaya, zenginliğe, becerikli bir insana, işte mevkiye çıkacağına, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, rızkın hayırlı olacağına, ettiği yeminini tutacağına, eli açık adama, kazançlı yatırımlar içinde bulunacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, huzur bulmaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de sırların açığa dökülmesine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, ticaret sebebiyle üzüntüye, fenalık görmeye, üzüntü duymaya delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar derler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte ümit ettiği ganimete, yardım alarak beklediği daha iyi bir hayata, zorlukları aşarak kavuştuğu haysiyete, ümitsizlikten sonra istediği rahata işaret eder.

"Rüyada parayla altın almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri konusunda bilinmeyenler

rüyada parayla altın almak
  • Yaklaşık bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla altın almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.