Rüyada parayla balık almak

İoana T.(25) - Artvin sordu : "rüyada parayla balık almak açıklar mısınız? "

Rüyada parayla balık almak, faydalı uğraşlar yapacağına, sağlıklı hayata, servete, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, helal zenginliğe, mala gelecek artışa, rızkın temiz olmasına, memuriyette mertebeye çıkacağına, toplum yaşamında huzura, hünerli bir insana, akrabalarla iyi geçinmeye yorulur. Ender olarak da sıhhatin yitirileceğine, içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, maddi zorluğa, düşmanlığını gizleyen yabancıya, zorluğa düşmeye delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar derler ki: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği refaha, kaybettikten sonra kavuştuğu daha çok kazanca, verdiği uğraşların sonunda istediği daha çok kazanca, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu ticari kazanca delalettir.

"Rüyada parayla balık almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada parayla balık almak
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Tahminen bir insan yaşamının tahmini üçte birini, başka bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla balık almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.