Rüyada parayla bir şey almak

Emrah İ.(19) - Kocaeli sordu : "Evvelsi gece garip bir rüya gördüm. rüyada parayla bir şey almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parayla bir şey almak, mala gelecek bolluğa, hünerli bir kimseye, yakında öğrenilecek mutlu edici havadis öğrenmeye, uzun ömre, büyük makama ulaşacağına, duygusal külfeti bulunan insandan uzaklaşılacağına, karlı girişimler gerçekleştireceğine, anlayışlı yaşlı yabancıya, beklentilerin hayata geçeceğine, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, bonkör tanıdığa işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da fena huylu bir akraba eliyle fenalık görmeye, düşmanlığını gizleyen akrabaya, sıkıntılı yaşantıya, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, muhtaç duruma düşmeye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya umudunu kestikten sonra özlediği beceriye, cefa çekerek ümit ettiği mutluluğa, mağlubiyetten sonra kavuştuğu mala, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı iyiliğe delalet eder.

"Rüyada parayla bir şey almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada parayla bir şey almak
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de üstü kapalı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla bir şey almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.