Rüyada parayla ceviz almak

Mümin Z.(39) - Adana sordu : "rüyada parayla ceviz almak açıklar mısınız? "

Rüyada parayla ceviz almak, sözüne bağlı kalacağına, bonkör yabancıya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, mutluluğa kavuşmaya, büyük kuvvete ermeye, emniyetli yaşamaya, tertemiz mala, güzel uğraşlara gireceğine, samimi orta yaşlı tanıdığa, manevi yükü bulunan insandan yakasını kurtarmaya, servete yorulmaktadır. Bazen de iyi hali kaybetmeye, sıkıntıya hayata, zorluğa düşmeye, ticaret alanında problemlere, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra özlediği varlığa, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu şöhrete , verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu servete, meşakkatle birlikte hasret duyduğu az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada parayla ceviz almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi hakkında en sık sorulanlar

rüyada parayla ceviz almak
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla ceviz almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.