Rüyada parayla ekmek almak

Osman H.(21) - Ankara sordu : "Aradığım nerdeyse tüm tabirler burada bulunabiliyor ama rüyada parayla ekmek almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parayla ekmek almak, sevdikleriyle birlikte gülmeye, beceri sahibi bir insana, yüksek gelire, yüksek ticari kazançlara, kazançlı iş yapacağına, şöhrete kavuşmaya, helal mala, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, sevinmeye, güvende kalmaya, feraha işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da maddi zorluğa, sıkıntılı hayata, sıkıntıya düşmeye, kötü huylu yabancı tarafından zarar görmeye, saklanansırların ortaya döküleceğine yorulur. Farklı düşünen ulemalar derler ki: Görülen rüya zamanla ümit ettiği toplu mala, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı güce, sıkıntıya düşerek kavuştuğu az olan kazancının artacağına, sıkıntıya düşerek ulaştığı hayra yorulur.

"Rüyada parayla ekmek almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları konusunda merak edilenler

rüyada parayla ekmek almak
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görülür.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla ekmek almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.