Rüyada parayla elma almak

Burak K.(36) - Sakarya sordu : "hayırlı günler; Fikrimce yapılmış en güvenilir rüya yorumu internet sitesi burada. rüyada parayla elma almak açıklar mısınız? "

Rüyada parayla elma almak, ilişkisinin iyi gittiğine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, dostlarıyla gülmeye, arzu edilen güce ulaşmaya, sağlığa, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, duygusal külfeti olan arkadaştan kendini kurtarmaya, becerili bir kimseye, güzel şansa, sakin bir hayat süreceğine, alın teriyle elde edilen paraya yorulmaktadır. Nadiren de kederden kurtulamamaya, ticari zarara, fukaralığa, sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine, rahatı kaybetmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu zorlukları aşarak ulaştığı daha iyi kazanca, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği güce, yenilgiden sonra umduğu büyük güce, yenilgiden sonra düşlediği itibara delalet eder.

"Rüyada parayla elma almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada parayla elma almak
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Tanımadığımız yerlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla elma almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.