Rüyada parayla ev almak

Fuat Ş.(45) - İzmir sordu : "rüyada parayla ev almak yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada parayla ev almak, parasal külfeti bulunan kişiden uzaklaşılacağına, yararlı işler gerçekleştireceğine, eli açık kimseye, iyi talihe, şöhrete ermeye, huzurlu kalacağına, arkadaşlarıyla birlikte mutlu olmaya, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, işte makama çıkılacağına, yakın zamanda öğrenilecek sevindirici haber almaya, salih çocuğa yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak düşmanlığını göstermeyen akrabaya, saklanansırların meydana döküleceğine, acımasız bir tanıdığa, mutsuzluktan sıyrılamamaya, mutsuz edici bir olayla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya cefa ile birlikte kavuştuğu daha iyi bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği ganimete, cefa ile birlikte elde ettiği iyi bir geleceğe, zahmetle birlikte ulaştığı zenginliğe delalettir.

"Rüyada parayla ev almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada parayla ev almak
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle tabirden kişinin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olacak yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla ev almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.