Rüyada parayla ilgili konuşmak

Nerses M.(36) - Çankırı sordu : "Evvelsi gece bir rüya gördüm. rüyada parayla ilgili konuşmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parayla ilgili konuşmak, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, maddi külfeti bulunan kimseden uzak durmaya, sosyal yaşamda mutluluğa, zahmetsiz elde edilen servete, feraha kavuşmaya, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, memuriyette makama çıkılacağına, rızkın kazançlı olmasına, beklentilerin gerçekleşeceğine, özlemi duyulan bir ilişkiye, işyerinde terfiye işarettir. Olumsuz anlamda istenmeyen bir sorunla yüzyüze gelineceğine, kötü huylu tanıdık eliyle fenalık görmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, korkuya gerçekleşmesine, maddi probleme delalettir. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya kaybettikten sonra ümit ettiği paraya, zorlukların ardından hak edilen güce, ümitsizlikten sonra istediği mala, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği varlığa işarettir.

"Rüyada parayla ilgili konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada parayla ilgili konuşmak
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Ortalama her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla ilgili konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.