Rüyada parayla ilişki

Gülfizar K.(45) - Kocaeli sordu : "iyi akşamlar. rüyada parayla ilişki yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada parayla ilişki, servete, helal zenginliğe, samimi genç kimseye, düşkünlükten sıyrılmaya, güvende kalmaya, büyük makama ulaşılacağına, şöhrete sahip olmaya, kolay elde edilen altına, yakın zamanda öğrenilecek iyi haber duymaya, güzel kısmete, bonkör kadına delalettir. Olumsuz yorum olarak mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, sıkıntılı yaşama, zararlı bir tanıdığa, fakirliğe, fenalık görülmesine yorulmaktadır. Kimi zaman da ulemalar şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek özlediği güce, sıkıntıya düşerek umduğu rahatlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği refaha, zorluklara göğüs gererek elde ettiği mala delalettir.

"Rüyada parayla ilişki" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada parayla ilişki
  • Ortalama bir bireyin ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Kimi zaman açıkça bazen de kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla ilişki" yazısı izinsiz kopyalanamaz.