Rüyada parayla ilişkiye girmek

Surdan Y.(31) - İstanbul sordu : "Yazdıklarınızı bir kaç aydır ilgiyle inceledim. Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar burada var fakat rüyada parayla ilişkiye girmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada parayla ilişkiye girmek, samimi yaşlı insana, yüksek ticari kazançlara, iyi şansa, hatrı sayılır kuvvete, üne ermeye, dostlarıyla birlikte gülmeye, zahmetsiz elde edilen servete, hak edilmiş zenginliğe, iyi günlere, uzun ömre, rızkın hayırlı olmasına işaret eder. Olumsuz yorum olarak içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, kötü niyetli bir düşmana, yalancı tanıdığa, dara düşmeye, ticaret kaynaklı üzüntüye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra kavuştuğu mülke, zahmet çekerek ulaştığı kazanca, cefa ile birlikte elde ettiği zafere, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu sevince işarettir.

"Rüyada parayla ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada parayla ilişkiye girmek
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.