Rüyada parayla oynamak

İbrahim G.(29) - Ankara sordu : "rüyada parayla oynamak yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada parayla oynamak, aydınlık zamanlara, parasal yükü bulunan yabancıdan kendini kurtarmaya, kuvvete ulaşmaya, sağlığını kazanmaya, anlayışlı genç insana, isteklerin yerine geleceğine, huzurlu olmaya, işte mevkiye yükseleceğine, kısa sürede alınacak sevindirici havadise, aşk hayatında huzura, şana ulaşmaya işaret eder. Aynı zamanda düşmanlığını saklayan yabancıya, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, fenalık görmeye yorulur. Kimi rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntıları aşarak ümit ettiği iyiliğe, meşakkatle birlikte özlediği mutluluğa, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği toplu mala delalettir.

"Rüyada parayla oynamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar hakkında en çok merak edilenler

rüyada parayla oynamak
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla oynamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.