Rüyada parayla satılmak

Hörü G.(37) - Gaziantep sordu : "rüyada parayla satılmak yorumlar mısınız? "

Rüyada parayla satılmak, verdiği söze bağlı olunacağına, aydınlık geleceğe, sevinmeye, ticari getirisi yüksek yatırımlar içinde bulunacağına, zengin akrabaya, hayırlı uğraşlara gireceğine, yüksek kısmete, manevi yükü olan tanıdığı birinden kurtulmaya, güvende yaşamaya, mutluluğa kavuşmaya, hatrı sayılır kuvvete ulaşmaya işarettir. Olumsuz anlamda zora düşmeye, hoşnutsuz bir duruma düşmeye, karışık bir problemle yüzyüze gelineceğine, iş sebebiyle üzüntüye, mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına işaret eder. Bir takım rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra hayalini kurduğu iyiliğe, sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu kazanca, cefa çekerek hasret duyduğu kazanca, zorluklara göğüs gererek elde ettiği haysiyete işarettir.

"Rüyada parayla satılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada parayla satılmak
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen garip durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla satılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.