Rüyada parayla sigara almak

Abdurahman Ü.(27) - Kırıkkale sordu : "rüyada parayla sigara almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada parayla sigara almak, beceri sahibi bir insana, sağlıklı hayata, sevince erişileceğine, içten davranan orta yaşlı kimseye, hayırlı işlere, kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine, planların hayata geçeceğine, aydınlık geleceğe, mal varlığına gelecek bolluğa, düşkünlükten sıyrılmaya, istenilen bir birlikteliğe işarettir. Bir diğer yoruma göre de ticaret alanında kayba, sıhhatin bozulacağına, sıkıntılı yaşantıya, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, fakirliğe işaret eder. Kimi çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek düşlediği başarıya, cefa çektikten sonra istediği mala, uğraş vererek kazandığı iyiliğe, zorluklara göğüs gererek umduğu iyiliğe işaret eder.

"Rüyada parayla sigara almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada parayla sigara almak
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu mutlaka değerlendirilmeli, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir yorumla ortalama 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla sigara almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.