Rüyada parayla uğraşmak

Nurcihan V.(37) - İzmir sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde var ancak rüyada parayla uğraşmak yorumlar mısınız? "

Rüyada parayla uğraşmak, problemlerden arınmış yaşayacağına, güvende yaşamaya, vefalı arkadaşa, mutlu yarınlara, kazancın verimli olmasına, feraha kavuşmaya, hatrı sayılır kuvvete ermeye, isteklerin yerine geleceğine, büyük mertebeye çıkılacağına, sevince ermeye, toplum yaşamında huzura yorulmaktadır. Olumsuz anlamda çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, üzüntüden sıyrılamamaya, sağlığın bozulacağına, sıkıntılı yaşantıya, iyi hali yitirmeye işaret eder. Bazı rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra düşlediği şerefe, cefa ile birlikte gözlediği beceriye, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu mala, zahmetle birlikte hak ettiği başarıya işaret eder.

"Rüyada parayla uğraşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada parayla uğraşmak
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla uğraşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.