Rüyada parayla

Murat I.(42) - Rize sordu : "İyi günler, İki gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada parayla açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada parayla, huzura kavuşmaya, içten davranan genç tanıdığa, maddiyata gelecek fazlalığa, finansal külfeti olan arkadaştan uzak durmaya, şöhrete erişileceğine, yüksek ticari kazançlara, kazancın hayırlı olmasına, mutluluğu bulmaya, toplum yaşamında tatmine, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, büyük güce ermeye delalet eder. Ender olarak da hilekar bir kimseye, kötülük görülmesine, sıkıntıya yaşantıya, üzüntü duymaya, kıymet yitirmeye yorulmaktadır. Bazı tabirciler şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek kazandığı güce, umudunu yitirdikten sonra düşlediği toplu mala, sıkıntıyla ümit ettiği ganimete, zahmetle umduğu ferahlığa yorulur.

"Rüyada parayla" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada parayla
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Ortalama her gece birkaç saat rüya görülür.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada parayla" yazısı izinsiz kopyalanamaz.