Rüyada parça et görmek

Sabri Ş.(34) - Ağrı sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en geniş rüya tabirleri sitesi sizinki. Aradığım nerdeyse tüm tabirler web sitenizde yer buluyor ancak rüyada parça et görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada parça et görmek, getirili işlere, zorluk çekmeden elde edilen rızka, imrenilen güce ulaşmaya, varlıklı yöneticiye, mutluluk dolu günlere, sağlığa, sevince kavuşmaya, kazancın verimli olmasına, aşk hayatının iyi gittiğine, güzel talihe, servete işarettir. Nadiren de içinden çıkılması zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, yalancı bir yöneticiye, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, kıymet kaybetmeye, eğitimsiz bir yabancıya delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları dediler ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği yüksek mertebeye, sıkıntı sonrasında özlediği şana, zahmetle hak edilen beceriye, yenilgiden sonra ümit ettiği paraya işarettir.

"Rüyada parça et görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada parça et görmek
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parça et görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.