Rüyada parça parça et görmek

Denız C.(23) - İstanbul sordu : "rüyada parça parça et görmek açıklar mısınız? "

Rüyada parça parça et görmek, yetenek sahibi bir insana, üne ermeye, sakin bir hayat sürdüreceğine, mutluluğa kavuşmaya, getirili atılım gerçekleştireceğine, sözüne bağlı olunacağına, aşk hayatının iyi olacağına, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, hayırlı işlere, manevi külfeti bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, imrenilen bir ilişkiye işaret eder. Nadiren de çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine, sırların açığa çıkacağına, can sıkıcı duruma düşmeye, huzurunun bozulacağına, anlayışsız bir yabancıya delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu rüya zorlukları aşarak kavuştuğu şöhrete , zahmetle ulaştığı beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği onura, zahmetle istediği mutluluğa yorulmaktadır.

"Rüyada parça parça et görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada parça parça et görmek
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz insanların isimlerini söyler.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuç olarak kişinin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara yol açabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada parça parça et görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.