Rüyada park etmek

Şaban C.(48) - İzmir sordu : "Merhaba. rüyada park etmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada park etmek, iyi sağlığını muhafaza etmeye, yüksek mevkiye geleceğine, vefalı dosta, zenginliğe, hayırlı uğraşlara, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, cömert tanıdığa, sevenleriyle eğlenmeye, şöhrete erişmeye, kuvvete ulaşmaya işarettir. Bunlarla birlikte düşmanlıktan emin olmaya, sıkıntılı hayata, değer kaybetmeye, zararlı bir amire, ticaret nedeniyle üzüntüye yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya yardım alarak hak edilen toplu paraya, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu güce, uğraş vererek umduğu huzura, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu güce işaret eder.

"Rüyada park etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada park etmek
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada park etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.