Rüyada park görmek

Bülent A.(41) - Diyarbakır sordu : "rüyada park görmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada park görmek, parasal yükü olan bir kimseden uzaklaşılacağına, iyi bir ilişkiye, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, huzur bulmaya, gelirin kazançlı olmasına, memuriyette mertebeye çıkılacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, mutlu geleceğe, şana sahip olunacağına, aşk hayatının iyi olacağına, bonkör akrabaya delalet eder. Bazen de huzuru yitirmeye, karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, huzurunun kaçacağına, sefalete, sıkıntıya yaşantıya işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda ulaştığı daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı sonrasında özlediği şöhrete , sıkıntılarının sonunda hak edilen rahatlığa, uzun süren çabaların sonunda düşlediği ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada park görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada park görmek
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada park görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.