Rüyada parmağı delinmek

Feryal A.(45) - Erzurum sordu : "Bir iki gün önce rüya gördüm. rüyada parmağı delinmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada parmağı delinmek, arzu edilen kuvvete ulaşmaya, huzurlu bir hayat süreceğine, sevince, gelire gelecek berekete, eli açık adama, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, özlemi duyulan bir kazanca, dostluklarında muvaffakiyete, kazanılan ziynete, iyi kısmete, akrabalarla mutlu olmaya yorulmaktadır. Ender olarak da sıkıntılı yaşama, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine, rahatının bozulacağına, sırların meydana çıkacağına, ticaret nedeniyle sıkıntıya işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya meşakkatle hak edilen büyük güce, sıkıntıya düşerek hak edilen toplu paraya, sıkıntıları aşarak hak edilen şerefe, zorlukla birlikte özlediği daha sağlıklı bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada parmağı delinmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada parmağı delinmek
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu mutlaka değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağı delinmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.