Rüyada parmağı kesmek

Nuri T.(47) - İstanbul sordu : "1 gün önce rüya gördüm. rüyada parmağı kesmek açıklar mısınız? "

Rüyada parmağı kesmek, şana sahip olmaya, sevince ermeye, iyi günlere, hayali kurulan bir ilişkiye, fakirlikten feraha çıkmaya, zenginliğe, memuriyette makama çıkılacağına, zahmetsiz kazanılan ziynete, bonkör amire, iyi kısmete, sevenleriyle iyi geçinmeye delalettir. Nadiren de sıhhatin yitirileceğine, değer yitirmeye, maddi kayba, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, kederden kurtulamamaya işarettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle derler: Bu cefa çekerek beklediği ferahlığa, zorlukla birlikte kazandığı beceriye, cefa çektikten sonra elde ettiği daha iyi bir hayata, zorlanarak kavuştuğu varlığa yorulur.

"Rüyada parmağı kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada parmağı kesmek
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. bir çok etken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağı kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.