Rüyada parmağı örümcek ısırması

Cem D.(41) - Zonguldak sordu : "Açık ara hazırlanmış en güzel rüya yorumları web sitesi burada. rüyada parmağı örümcek ısırması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parmağı örümcek ısırması, maddiyata gelecek artışa, arzuların yerine geleceğine, verdiği söze bağlı kalacağına, vefakar çocuğa, kolay kazanılan ziynete, imrenilen bir kazanca, toplum yaşamında muvaffakiyete, faydalı uğraşlara gireceğine, rızkın kazançlı olmasına, beceri sahibi bir kimseye, eli açık akrabaya işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da korkulanın başına gelmesine, düşmanından emin olunacağına, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular derler ki: Görülen rüya zahmet çekerek hak edilen berekete, zorlukları aşarak kazandığı toplu paraya, zorluklarla mücadele ederek kazandığı toplu mala, zahmet çekerek hayalini kurduğu şana işarettir.

"Rüyada parmağı örümcek ısırması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada parmağı örümcek ısırması
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağı örümcek ısırması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.