Rüyada parmağın bıçakla kesilmesi

Güldeniz N.(19) - Finlandiya sordu : "Bana kalırsa yapılmış en derin rüya tabiri internet sitesi burada. Gördüğüm neredeyse bütün tabirler burada bulunabiliyor ama rüyada parmağın bıçakla kesilmesi açıklar mısınız? "

Rüyada parmağın bıçakla kesilmesi, sevinmeye, merhametli eşe, sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, servete, maddi zorluklardan kurtulmaya, güvenli yaşamaya, kazancın kazançlı olmasına, imrenilen kuvvete ermeye, iyi uğraşlara gireceğine, memuriyette mevkiye yükseleceğine, varlıklı kimseye delalet eder. Ayrıca sıkıntıya yaşama, sıhhatin tehlike altında olduğuna, fena huylu bir akraba tarafından zarar görmeye, çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine, huzurunun bozulacağına işaret eder. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya uğraşlarının sonunda kavuştuğu onura, zamanla hayalini kurduğu beceriye, verdiği uğraşların sonunda gözlediği saygınlığa, zorlukları aşarak kavuştuğu berekete yorulmaktadır.

"Rüyada parmağın bıçakla kesilmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada parmağın bıçakla kesilmesi
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya Yorumları yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağın bıçakla kesilmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.