Rüyada parmağın delinmesi

Naki Z.(19) - İzmir sordu : "Üç dört gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada parmağın delinmesi yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada parmağın delinmesi, önemli güce ulaşmaya, verdiği söze sadık kalınacağına, huzurlu kalacağına, maddiyata gelecek berekete, vefakar arkadaşa, aşk hayatında muvaffakiyete, mutluluğa, yüksek ticari kazançlara, finansal yükü bulunan yabancıdan uzaklaşılacağına, sevince kavuşmaya, bol gelire işarettir. Bir diğer yoruma göre de maddi zorluğa, sırların meydana dökülmesine, yalancı yöneticiye, kıymet düşmesine, ticaret alanında başarısızlığa yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek kavuştuğu temiz kazanca, sıkıntı çekerek ümit ettiği zenginliğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu temiz kazanca, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği daha iyi kazanca yorulur.

"Rüyada parmağın delinmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda en sık sorulanlar

rüyada parmağın delinmesi
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de üstü kapalı biçimde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle tabirden kişinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere yol açacak değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağın delinmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.