Rüyada parmağın dikilmesi

Celal R.(32) - Giresun sordu : "rüyada parmağın dikilmesi açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada parmağın dikilmesi, beklentilerin yerine geleceğine, zorluk çekmeden elde edilen mülke, sağlığını kazanmaya, güvenli hissetmeye, kazancın hayırlı olmasına, kazanılan mala, dostlarla birlikte yaşamaya, vefalı arkadaşa, ilişkisinin iyi olacağına, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici havadise, refaha kavuşmaya delalettir. Bunlarla birlikte sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, zarar görülmesine, huzurunun bozulacağına, düşmanlığını göstermeyen amire, art niyetli bir düşmana delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler: Bu ümitsizlikten sonra hasret duyduğu mutluluğa, sıkıntı sonrasında özlediği az olan kazancının artacağına, çektiği zorlukların sonunda kazandığı nimete, zorluklarla mücadele ederek gözlediği mala delalet eder.

"Rüyada parmağın dikilmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada parmağın dikilmesi
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle sonuç olarak rüya sahibinin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağın dikilmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.