Rüyada parmağın kanaması ne anlama gelir

Celal E.(48) - Ordu sordu : "Selam. Evvelsi gün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada parmağın kanaması ne anlama gelir açıklar mısınız? "

Rüyada parmağın kanaması ne anlama gelir, devlette mevkiye çıkılacağına, kolay kazanılan rızka, faydalı uğraşlara, yetenek sahibi bir insana, verimli uğraşlar yapacağına, sağlığını kazanmaya, iyi kısmete, helal ganimete, özlemi duyulan bir ilişkiye, bonkör akrabaya, getirili yatırım gerçekleştireceğine yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da parasal zarara, iyi hali kaybetmeye, mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, düşmanlığını gizleyen yabancıya, sıhhatin yitirileceğine delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri derler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte beklediği daha iyi kazanca, zahmet çekerek elde ettiği berekete, zahmetle birlikte kavuştuğu ganimete, sıkıntıları aşarak kavuştuğu kazanca delalettir.

"Rüyada parmağın kanaması ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada parmağın kanaması ne anlama gelir
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Tahminen bir insanın hayatının tahminen 3te 1ini, farklı bir deyişle tahmini 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağın kanaması ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.