Rüyada parmağın kesildiğini görmek

Handenur C.(28) - Bursa sordu : "rüyada parmağın kesildiğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada parmağın kesildiğini görmek, güvende olmaya, dingin bir hayat süreceğine, şöhrete sahip olunacağına, taleplerin hayata geçeceğine, mutluluğa, iyi bir birlikteliğe, kazancın hayırlı olacağına, parasal yükü olan dosttan kurtulmaya, ferahlamaya, sözüne sadık kalacağına, hünerli bir kişiye işaret eder. Başka görüşlere göre de hoşnutsuz hale gelmeye, fenalığını göstermeyen kişiye, ferahının kaçacağına, kötü bir olayla karşılaşılacağına, sırların meydana çıkacağına delalet eder. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği ticari kazanca, sıkıntı çekerek hak ettiği rahatlığa, yenilgiden sonra umduğu nimete, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

"Rüyada parmağın kesildiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada parmağın kesildiğini görmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. bir çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Yaklaşık olarak her gece bir iki saat civarı rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağın kesildiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.