Rüyada parmağın kopması

Yakup D.(46) - Osmaniye sordu : "Selamlar; Aradığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunuyor ama rüyada parmağın kopması yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada parmağın kopması, mutluluğa ermeye, huzura, aşk hayatının iyi olacağına, ticari kazancı yüksek girişim yapacağına, güzel şansa, sağlıklı hayata, zahmetsiz kazanılan paraya, sevenleriyle birlikte gülmeye, yüksek mevkiye ulaşacağına, aydınlık zamanlara, hayırlı uğraşlara işaret eder. Olumsuz yorum olarak acımasız bir akrabaya, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, hoşnutsuz hale gelmeye, düşmanlığını göstermeyen akrabaya, saklanansırların açığa çıkacağına yorulmaktadır. Bir takım ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra beklediği hünere, sıkıntıları aşarak özlediği şöhrete , bir kişiden yardım isteyerek düşlediği hünere, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu toplu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada parmağın kopması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada parmağın kopması
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak kişinin nasıl etkileneceğini irdelemeli, sinirsel problemlere yol açacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağın kopması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.